» » » Jaunais BMW M240i iepriecinās interjeru

Jaunais BMW M240i iepriecinās interjeru

Pirmās paaudzes divdurvju BMW M2 tika izlaists nesen, taču jau paspējis aizraut ātruma un gracioza sportiskā dizaina cienītājus. BMW M240i ir īpaša šī auto versija, kas klientiem piedāvās virkni uzlabojumu, kā arī plašākas iespējas interjera un ārējā dizaina ziņā.
Tirdzniecībā kupeja nonāks 2022. gada otrajā pusē, un tajā būs iekļauta M Performance pakotne. Tas ietver jaunus riteņu komplektus, apspalvojumu, sporta sēdekļus, dekoru un salona aprīkojumu. Papildus tiks nomainīta LED optika un radiatora reste, kur bez.

Atgādiniet, ka M240i kā motors ir labs sešnieks ar turbokompresoru un 374 ZS. un 500 ņūtonmetru griezes moments, kas atbalsta visu riteņu piedziņu un kam ir paātrinājuma dinamika no nulles līdz simtiem 4,3 sekundēs. Balstiekārtu pārstāv M Sport risinājums, kas aprīkots ar aizmugurējās ass pašbloķējošo diferenciāli.
Kopumā tehniskās puses atjauninājumus sniedz daudz pieticīgāks saraksts nekā sporta automašīnas interjera un eksterjera izmaiņas. Kopumā jaunā versija iepūta svaigu gaisu M sērijā, tāpēc tās pārdošanas apjomi nerada šaubas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.