» » » BMW X2 M Mesh piedāvās sporta elementus

BMW X2 M Mesh piedāvās sporta elementus

Atjauninātais BMW X2 krosovers, kas pēdējā laikā, pateicoties M sērijas tehnoloģiju ieviešanai, kļuvis nedaudz sportiskāks, saņēmis kārtējo uzlabojumu. Runa ir par modeli BMW X2 M Mesh, kas patiks jaudīgu benzīna dzinēju un sportiska izskata cienītājiem.
Mēs nerunāsim daudz par dzinēju un nerunāsim sīkāk. Protams, tas ir pielāgots un papildināts ar jaudu, taču tas pārāk neatšķiras no krājuma versijas. Kas patiešām pievērsa lielu uzmanību, ir ārējā un iekšējā apdare. Tas viss palīdz uzsvērt modeļa unikalitāti un piešķir tam ekskluzivitātes punktus.

Eksterjers saņēma jaunas durvju sliekšņu un buferu ieliktņus, LED optiku, dažas virsbūves krāsas, piemēram, Frozen Black-Brown, kā arī matētu apdari logiem, B statņiem un restēm. Visi šie mazie pieskārienu kupeja nonāk diezgan būtiskos uzlabojumos, atsvaidzinot automašīnas izskatu.
Salonā ir jauna multivides sistēma ar skārienekrānu, kas atbalsta Bluetooth un Apple CarPlay. Nedaudz mainījies arī digitālais instrumentu panelis. Pats interjera dizains saņēma vairāk alumīnija ieliktņu, kā arī labāku plastmasu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.