» » » BMW M4 CSL Coupe tiks izlaists ierobežotā tirāžā

BMW M4 CSL Coupe tiks izlaists ierobežotā tirāžā

Jaunā BMW M4 CSL sporta kupeja parādīsies tikai nākamajā gadā un tiks izlaista ierobežotā tirāžā. Šie iekšējās informācijas dati parādījās pēc tam, kad viens no Bimmer Post foruma dalībniekiem ar reportieriem dalījās ar gaidāmā jaunā produkta informāciju. Interesanta informācija par nākamo M ģimenes sporta modeli turpmāk.

Acīmredzot automašīna masveida ražošanā nonāks 2022. gada jūlijā. Divdurvju kupeja, visticamāk, tiks aprīkota ar 480 ZS biturbo motoru. un 550 Ņūtona metru griezes moments. Jums vajadzētu arī sagaidīt ievērojami pārveidotu balstiekārtas un bremžu sistēmu, kurā tiks izmantoti vismodernākie tehniskie risinājumi.


Kopumā modelis atkārto daudzus iepriekšējās kupejas - M3 CSL - pamatus un turpina iesāktās tradīcijas pilnīgākā sniegumā. Pircējiem vajadzētu sagaidīt daudzas divdurvju automašīnas dizaina izmaiņas, kas būs modernākas un aerodinamiskākas.

Protams, pagaidām nav oficiālas informācijas par gaidāmo pirmizrādi. Pat tīklā parādītās modeļa fotogrāfijas attēlo maskēšanās šifrētu ķermeni, kura analīzi jau ir sarunājuši dažādu Eiropas publikāciju pārstāvji. Gaidīsim oficiālo paziņojumu!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.