» » » BMW M3 mainīts pēc tūninga

BMW M3 mainīts pēc tūninga

BMW M3 ir lielisks sporta auto ar elegantu dizainu un iespaidīgu veiktspēju. Šķiet, ko var uzlabot jau tā ideālā auto!? Izrādās, ka kaut kas ir. Katrā ziņā savu projektu pēc minētā modeļa motīviem prezentēja tūninga studijas AC Schnitzer puiši, kuri veica vispusīgu darbu pie auto.
Protams, šis nav tehniski progresīvākais tūninga studijas projekts, lai gan te ir ar ko lielīties. M3 Competition dzinējs tika palielināts no tā sākotnējās 510 ZS un 650 Nm griezes momenta līdz 590 ZS. un 750 N*m. Pieaugums nav tik liels, taču ar to pilnīgi pietiek AC Schnitzer faniem, kuri paļaujas uz dizainu.

Un viņam te tiešām ir labi, jo viņu pārstāv modificēta virsbūve ar jauniem oglekļa šķiedras elementiem, svaigu optiku, radiatora režģi un diskiem. Turklāt izceļas pēc pasūtījuma izgatavotas hromētas izplūdes caurules un aizmugurējie lukturi.
Iekšpusē pircēji sagaida elegantu sēdekļu apdari, jaunu stūri un pārnesumu pogu. Tāpat tika nomainīti daži plastmasas paneļi, kas tika aizstāti ar dabīgā koka ieliktņiem, kas piešķir salonam īpašu šarmu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.