» » » Pārdošanā tiek pārdots BMW M8 GC no AC Schnitzer

Pārdošanā tiek pārdots BMW M8 GC no AC Schnitzer

BMW M8 GC jauno sporta modifikāciju pārdošanai piedāvāja AC Schnitzer tūninga studijas puiši. Modelim ir gan tehniskas, gan vizuālas atšķirības no rūpnīcas konfigurācijas, un tas lepojas ar diezgan iespaidīgu jauninājumu sarakstu. Mēs sniedzam pārskatu par šo sporta automašīnu zemāk.

Pirmkārt, tūninga studijas inženieri palielināja motora jaudu, kas tagad ir 625 ZS. un 750 Ņūtona metru griezes moments. Turklāt puiši vispusīgi strādāja pie automašīnas balstiekārtas, nostiprināja bremžu sistēmu un pievienoja jaunus braukšanas režīmus, kurus var iedarbināt tieši no multimediju sistēmas ekrāna.


Kas attiecas uz izskatu, tas ir kļuvis nedaudz neaizmirstamāks. Galvenais uzsvars tika likts uz sporta virsbūves komplektu, aizmugurējiem spoileriem un paneļu pārklājumiem. Visi šie elementi bija izgatavoti no oglekļa šķiedras, kas nekādā veidā neietekmēja automašīnas galīgo svaru un aerodinamiku. Starp citu, pēdējais ir palielinājies, pateicoties spoileriem un pazeminātai atstarpei.

Automašīna jau ir parādījusies pārdošanā, taču sērijā būs tikai 50 automašīnas. Lai iegādātos, varat veikt pasūtījumu oficiālajā studijas vietnē vai meklēt šo versiju vairākos partneru izplatītāju centros.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.