» » » BMW X5 atsaukts bojātu riepu dēļ

BMW X5 atsaukts bojātu riepu dēļ

Bavārijas koncerns BMW diezgan bieži parādās dažādos atsaucamos uzņēmumos, kas šad un tad parādās ziņu dienaskārtībā. Un šodien vācieši ir spiesti izņemt pienācīgu daļu savu automašīnu. Šī pārskata iemesls ir ļoti interesants. Tas viss ir par bojātām vasaras riepām, kuras tika izlaistas, pārkāpjot tehnoloģiju.
Mēs runājam par slaveno zīmolu Continental, kas tika izmantots BMW X5 krosoveriem. Bojātā partija ir ražota ar neskaitāmiem nelīdzenumiem, kā rezultātā palielinās riepas karkasa sānu sieniņas bojājuma iespējamība, kas savukārt var radīt bīstamu situāciju uz ceļa.

Kopumā tiks atsauktas 42 automašīnas, kas, kā jūs saprotat, ir ļoti nozīmīgs rādītājs. Tiek ziņots, ka arī Pirelli riepas ir bojātas, taču pagaidām šo zīmolu atsaukt netiek plānots. Pats Continental ne reizi vien tika notiesāts par zemas kvalitātes produktiem.
Vissvarīgākais gadījums, kas saistīts ar šo zīmolu, bija 2011. gada skandāls, kad no tirdzniecības tika izņemta 390 000 bojātu riepu partija un nosūtīta otrreizējai pārstrādei. Mēs ceram, ka ražotājs pastiprinās pasākumus, lai kontrolētu savu produktu kvalitāti.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.