» » » BMW iegādāsies 3D apdrukātas detaļas

BMW iegādāsies 3D apdrukātas detaļas

Nesen BMW ir parakstījis ilgtermiņa sadarbības līgumu ar amerikāņu kompāniju General Motors, kas nesen uzcēla jaunu modernu rūpnīcu piedevu tehnoloģijām. Līguma priekšmets ir dažādu detaļu iegāde automašīnām, kuras tiks ražotas, izmantojot 3D drukāšanas tehnoloģijas.

GM vadība uzskata, ka uz rūpnieciska 3D printera izdrukātu rezerves daļu izmantošana var ievērojami palielināt ražošanas procesa efektivitāti. Tas ir saistīts ar vairākiem punktiem.


Pirmkārt, rezerves daļu izgatavošanas ātrums ar šo metodi ievērojami atšķiras no tradicionālās metodes. Otrkārt, ražošanas procesā ir pietiekami veikt izmaiņas tikai produkta rasējumā, nevis pārkonfigurēt rūpnīcas aprīkojumu, kas prasa daudz resursu un laika.

Pirmā rezerves daļu partija līdz šī gada vidum nonāks Vācijā. GM arī plāno izmantot sava uzņēmuma iespējas sadarbībai ar citiem autoražotājiem. Lai to izdarītu, rūpnīcai ir visas nepieciešamās iekārtas, tostarp vairākas dažādas drukas tehnoloģijas un iespēja izmantot dažādas tekstūras un īpašību plastmasu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.