» » » Tika izlaists BMW X6 pārveidošana no Hamann studijas

Tika izlaists BMW X6 pārveidošana no Hamann studijas

BMW X6 krosovera jaunā dizaina iemiesojumu izlaida puiši no Hamann virsbūves. Automašīna ir pietiekami mainījusies, un tagad tā var lepoties ar stabilāku izskatu un daudzām inovācijām, kas tiek prezentētas gan ārējā, gan interjera jomā.

Cipu skaņošanas un automašīnas tehniskās daļas dziļas modernizācijas cienītājiem mums ir sliktas ziņas. Fakts ir tāds, ka šī pārveidošana nekādā veidā neietekmēja automašīnas dzinēju, balstiekārtu un citus spēka agregātus. Tā vietā Hamann darbinieki centās koncentrēties uz dizainu, kura izskats viegli kompensē iepriekš minēto skumjo faktu.


Modeļa izskats ir piedzīvojis daudz izmaiņu. Pievienoti jauni spārni un citas ķermeņa daļas, kas izgatavotas no oglekļa šķiedras. Modeļa dizainā ir parādījies vairāk hroma. Turklāt izceļas masīvi 21 collu riteņi un patentēti LED lukturi.

Salonā tika nomainīti pedāļi un stūre. Sēdekļi ir pilnībā pārveidoti, izmantojot dārgu ādu, un automašīna ir saņēmusi modernu jaunākās paaudzes multimediju sistēmu ar daudzām iepriekš instalētām funkcijām, kas, piemēram, ļauj viedtālruni izmantot kā universālu atslēgu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.