» » » BMW M135i xDrive iegūst jaunu šasiju

BMW M135i xDrive iegūst jaunu šasiju

Trešās paaudzes BMW M135i xDrive parādījās 2019. gadā, pēc kura automašīna nesaņēma nekādus atjauninājumus. Seriāla cienītājiem netika nodrošināts pat vissīkākais restyling, kas nav īpaši līdzīgs rūpīgajiem bavāriešiem. Acīmredzot, sapratuši un ieraudzījuši savu kļūdu, puiši nolēma nekavējoties izrullēt nopietnu atjauninājumu, par ko runāsim šajā ziņā.
Nē, motoru līniju tika nolemts atstāt nemainīgu. Tas joprojām ir aprīkots ar turbokompresora četrinieku sēriju ar vidējo atdevi 300 zirgiem, kā arī astoņu pakāpju automātu. Bet šasija tika mainīta uz biežu, uzlabojot balstiekārtas dizainu. Tas viss palīdzēs modelim būt stabilākam līkumos, kā arī uzlabos vadāmību.

Parunāsim par izskatu, kas arī ir piedzīvojis vairākas izmaiņas. Jo īpaši automašīna saņēma jaunus 18 collu riteņus, riepas, stūri no sporta versijas, kā arī sēdekļus ar firmas šuvēm. Tas viss patiešām atsvaidzināja jau tā patīkamā modeļa izskatu.
Atjauninātajam BMW M135i xDrive salonos vajadzētu parādīties līdz gada vidum. Tiem, kas vēlējās iegādāties šo modeli tagad, iesakām pagaidīt, jo jaunā versija ir daudz pievilcīgāka iespēja.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.