» » » BMW trešās sērijas lielums Indijā pieaug

BMW trešās sērijas lielums Indijā pieaug

BMW 3. sērijas garās garenbāzes versija, kuru jau veiksmīgi pārdod Ķīnas tirgū, sāksies Indijā. Starp citu, Debesu impērijā šī automašīna jau ir pārdevusi 155 tūkstošus automašīnu, tāpēc Bavārijas koncerna vadība nolēma atkārtot panākumus jaunajā tirgū.

Kas ir ievērojams šajā versijā? Jā, faktiski nekas. Šī ir tā pati jaunākās paaudzes BMW 3. sērija ar virkni benzīna un dīzeļdzinēju. Vienīgā atšķirība no Eiropas kolēģiem ir palielināti virsbūves izmēri un garenbāzes platums.


Āzijas tirgus specifika lika automašīnai pieaugt pēc lieluma, kur liela izmēra automašīnas tiek uzskatītas par bagātības zīmi un parāda augstu īpašnieka statusu. Lai iepriecinātu klientus, nācās nedaudz palielināt korpusu. Kopumā automašīnas izmēri ir pieauguši tikai par dažiem centimetriem.


Tajā pašā laikā BMW nav vienīgais Eiropas ražotājs, kas lemj par šādiem jauninājumiem. Arī VW-Group, Audi, Mercedes-Benz un pat Bentley savus modeļus palielina.

Izmaksu ziņā garo riteņu bāze "treshka" arī konkurentu vidū neizcelsies. Turklāt Indijas tirgū tā cena ir nedaudz zemāka par Eiropas versiju, kas jau ir saistīta ar reģiona ekonomiskajām īpašībām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.