» » » BMW i Vision Circular koncepts iepriecinās vides aizstāvjus

BMW i Vision Circular koncepts iepriecinās vides aizstāvjus

Diezgan bieži iznāk dažādi automašīnu konceptuālie modeļi, demonstrējot noteiktas idejas, kuras izvirzījuši projekta autori. Nesen BMW iepazīstināja ar savu nākamo koncepciju, ko sauc par BMW i Vision Circular. Šis auto ir klimata neitralitātes projekts, proti, tā ražošanā tiks izmantota videi draudzīgākā montāžas metode.
Automašīna izmanto aprites ekonomikas filozofiju, proti, ražošanai ņems enerģiju no atjaunojamiem avotiem, kā arī aktīvi izmantos izejvielas, kas ir izgājušas pārstrādes ciklu.

Šobrīd jau ir visas pieejamās tehnoloģijas, lai izgatavotu videi draudzīgāko auto. Tās ražošanā tiks izmantotas tikai videi draudzīgākās izejvielas, tostarp dabīgais koks.
Līdz šim šīs automašīnas izmaksas, kuras mēs atgādinām, ir koncepcija, ir diezgan augstas, taču tai joprojām ir tiesības pastāvēt. Plkst Šis transportlīdzeklis netiks pārdots atklātā tirgū. Pagaidām šī ir tikai koncepcija. Tomēr tuvākajā nākotnē šādus modeļus var izmantot konveijera ražošanā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.