» » » Atelier dÄHLer uzlabo BMW 745Le xDrive tehnoloģiju

Atelier dÄHLer uzlabo BMW 745Le xDrive tehnoloģiju

Nesen tūninga studija dÄHLer prezentēja savu jauno projektu, kura pamatā ir Bavārijas koncerna BMW septītās sērijas sedans. Mēs runājam par labu hibrīdauto, kas saņēma 745Le xDrive modifikāciju. Rezultātā modelis ir ieguvis vairākus jauninājumus, tostarp stilīgu un sportisku izskatu.
Pateicoties benzīna dzinēja forsēšanai, hibrīda spēkstacijas kopējā jauda pieaugusi līdz 521 ZS. un 865 ņūtonmetru griezes moments. Atgādinām, ka pamata parametri bija daudz pieticīgāki 394 ZS. un 600 N*m. brīdis. Hibrīds darbojas ar to pašu astoņu pakāpju automātu.

Ārēji modelis saņēma svaigus 22 collu riteņus, uzlabotu balstiekārtu ar jauniem amortizatoriem un zemāku klīrensu, sānu komplektu, spoileri un vairākus jaunus oglekļa šķiedras virsbūves elementus. Jauninājuma kopējā tēma ir sportisks stils, par ko dÄHLer puiši noteikti zina daudz.
Kopumā plānots izlaist divas sedana versijas, kas atšķirsies tikai ar optiku un dažām citām papildu iespējām. Tūnētā 745Le xDrive kopējā tirāža nav zināma, taču acīmredzot tā būs diezgan plaša. Jebkurā gadījumā iepriekšējie uzņēmuma projekti tika pārdoti par vairākiem simtiem tūkstošu automašīnu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.