» » » Coupe Manhart MH2 450 iepriecinās ar uzlabotu dzinēju

Coupe Manhart MH2 450 iepriecinās ar uzlabotu dzinēju

Tūninga studija Manhart jau sen ir iemantojusi savu vārdu ar BMW automašīnu modifikācijām. Tuneru garāžās iebrauca M sērijas sporta automašīnas, X ģimenes krosoveri, kā arī neskaitāmi sedani un universāli. Šodien mūsu pārskatā ir vēl viena "emka" ar sērijas numuru MH2 450, pie kuras viņi ļoti cieši strādāja.
Sāksim uzreiz ar motora piespiešanu. Seši turbokompresoru papildināja no 374 līdz 450 ZS. jaudu, kā arī saņēma 650 ņūtonmetru griezes momentu. Tajā pašā laikā pārnesumkārba netika mainīta, tāpēc automašīna joprojām ir aprīkota ar astoņu pakāpju automātu.

Pie kā piestrādāts pamatīgāk ir izskats. Auto saņēma daudz sporta piederumu, tostarp virsbūves komplektu un oglekļa šķiedras spoileri. Tradicionāli nomainīja arī režģi un LED optiku. Citādi šī ir tā pati otrā "emka", kas pat bez tūninga izskatās vienkārši lieliski.
Atjauninātajam un modernizētajam Manhart MH2 450 vajadzētu būt pārdošanā pēc pāris mēnešiem. Modeļa tirāža būs ierobežota līdz piecsimt eksemplāru, tāpēc visiem izcilu ātrgaitas modeļu un Manharta radošuma cienītājiem ir lieliska iespēja iegādāties šo skaisto vīrieti.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.