» » » Testa brauciena hibrīds BMW X5 xDrive45e

Testa brauciena hibrīds BMW X5 xDrive45e

Starp jaunākajiem Bavārijas autoražotāja krosoveriem BMW X5 xDrive45e ieņem spēcīgas pozīcijas pārdošanas ziņā. Un tas ir saprotams. Flagmanis SUV saņēma hibrīdo spēka agregātu, kas modeli padarīja vēl pievilcīgāku.

Vissvarīgākais automašīnas jauninājums ir hibrīda uzstādīšana, kas ir benzīna dzinēja un divu elektromotoru tandēms. Šajā gadījumā automašīna ir aprīkota ar vilces litija jonu akumulatoru, kuru var uzlādēt no mājsaimniecības barošanas avota.


Pretējā gadījumā hibrīdās versijas mezgli pilnībā atbilst standarta X5. Bet automašīnas salonā tika pievienoti jauni sēdekļi, pilnībā digitāls informācijas panelis, kā arī atjaunināta multimediju sistēma, kurai ir daudz funkciju, kas saistītas ar pārvietošanos hibrīdā spēkstacijā.

Vadot, automašīna ir kļuvusi daudz vienmērīgāka un atsaucīgāka. Patīkami ir arī dažādi braukšanas režīmi, kuru mērķis ir enerģijas taupīšana. Kopumā BMW ir izrādījies hibrīdkrosovers, kas nav sliktāks par līdzīgām citu ražotāju automašīnām. To var ieteikt ģimenes lietošanai vai kā biznesa automašīnu visiem bez izņēmuma.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.