» » » BMW X5 M no Manhart ateljē ir ārpusē

BMW X5 M no Manhart ateljē ir ārpusē

Pazīstamā tūninga studija Manhart ir nolēmusi nopietni pārsūknēt BMW vadošo krosoveru. Tas ir X5 M modelis, kas ir saņēmis vairākus uzlabojumus un jauninājumus. Tālāk mēs analizēsim pilnu paveikto darbu sarakstu, taču pagaidām mēs tikai informēsim jūs, ka jaunā produkta priekšpasūtīšana jau ir sākusies oficiālajā studijas vietnē.

Protams, pirmkārt, puiši no Manhartas pastiprināja automobiļu krājumus, pārslēdzot spēka agregātu, izmantojot mikroshēmu regulēšanu un nomainot turbokompresoru. Rezultātā krosovera jauda pieauga līdz iespaidīgiem 823 ZS. un 1080 ņūtonmetru griezes momentu.


Lai tiktu galā ar šādu jaudu, vienlaikus bija nepieciešams atjaunot automašīnas balstiekārtu, izmantojot pneimatiskās pieturas, kā arī nostiprināt bremzes un pilnībā nomainīt izplūdes sistēmu. Visu veikto darbu rezultātā krosovera dinamika ir pilnībā mainījusies, un pati automašīna ir ieguvusi gandrīz sportisku raksturu.

Visbeidzot, ir vērts pieminēt dizaina izmaiņas. Modeļa izskats ir kļuvis nedaudz agresīvāks un stingrāks. Tika pievienots stilīgs ķermeņa komplekts un dažas ķermeņa daļas, kas izgatavotas no oglekļa šķiedras. Arī interjers tika pilnībā pārveidots, tika pievienota jauna stūre un forša multimediju sistēma.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.