» » » Mana BMW lietotne saņēma ilgi gaidīto atjauninājumu

Mana BMW lietotne saņēma ilgi gaidīto atjauninājumu

BMW nesen atjaunināja savu oficiālo lietotni My BMW, kas zīmola transportlīdzekļu īpašniekiem palīdz sekot līdzi un pārvaldīt savus transportlīdzekļus. Jauninājumu sarakstā ir jauna sadaļa uzņēmuma elektromobiļu īpašniekiem, kuri varēs uzzināt sava automašīnas stāvokli tieši no viedtālruņa ekrāna.

Lietojumprogrammu izstrādātāji ir izstrādājuši interfeisu, kas ir atbrīvojies no daudzām neizmantotajām opcijām, kas tagad atrodas prom no lietotāju acīm. Turklāt mēs mainījām vadības pogu un izvēlņu fontu un atrašanās vietu, kas veicinās ērtāku navigāciju lietojumprogrammā.


Starp jauninājumiem ir jaunas funkcijas. Piemēram, informēšana par akcijām, kas tiek rīkotas dažādās degvielas uzpildes stacijās, kā arī par iespēju viedtālruni izmantot kā maksāšanas līdzekli vai identifikāciju klientu apkalpošanā. Turklāt tika pievienota vesela sadaļa elektrisko transportlīdzekļu īpašniekiem, kuri tagad var uzzināt par akumulatora statusu tieši no sava sīkrīka ekrāna.

Atgādinām, ka programma My BMW darbojas viedtālruņos un planšetdatoros, kuros darbojas operētājsistēma Android un iOS, un jūs to varat lejupielādēt no oficiālajiem veikaliem pilnīgi bez maksas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.