» » » Atelier Inkas izlaidis bruņotu BMW X7 M50i

Atelier Inkas izlaidis bruņotu BMW X7 M50i

Jauno bruņoto BMW X7 M50i prezentēja ļoti specializētā tūninga studija Inkas, kas nodarbojas ar pastiprinātu izpildvaras automašīnu versijām. Slavenais krosovers ir ieguvis jaudīgas bruņas, kā arī īpašu aprīkojumu, kas automašīnu pārvērš par bunkuru uz riteņiem.

Protams, galvenā modeļa inovācija ir bruņas, kas iztur šāvienu no 7,62 × 51 mm šautenes, kā arī divu rokas granātu vienlaicīgu detonāciju. Papildus pašas virsbūves rezervēšanai automašīnā tiek uzstādīti necaurlaidīgi stikli un riepas.


Turklāt starp modeļa papildu aprīkojumu ir stroblampas, avārijas apgaismojums, uzlabota ugunsdzēsības sistēma, dūmu aizsegs un citas ierīces, kas ļauj izdzīvot ekstremālās situācijās.

Šajā formā BMW X7 M50i ir būtisks lielajiem uzņēmējiem, politiķiem un slavenībām, kas baidās par savu dzīvi. Tajā pašā laikā automašīnas cena visvienkāršākajā komplektācijā būs aptuveni 150 tūkstoši dolāru. Tomēr, spriežot pēc statistikas studijas vietnē, bruņotie modeļi nav tik ļoti pieprasīti.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.