» » » Daimlers un BMW vairs nedarbojas autopilotā

Daimlers un BMW vairs nedarbojas autopilotā

Atelier Daimler un BMW koncerns ir pārtraucis divpusēju vienošanos par sadarbību automašīnu autopilotu sistēmas izstrādē. Vēl 2018. gadā tirgus situācija ļāva noslēgt šādas tehnoloģiskās apvienības, taču šobrīd tas ir kļuvis vienkārši nepraktisks.

Mēs atgādinām, ka divu uzņēmumu inženieri strādāja pie īpašas sistēmas, kuru bija paredzēts izmantot bezpilota taksometros. Projekts bija gandrīz pabeigts, taču tagad šīs norises vienkārši nevienam nav vajadzīgas. Tas notiek, neskatoties uz lielo paveikto darbu un vairāku testēšanas posmu veiksmīgu pabeigšanu.


Būtībā runājot, abu uzņēmumu attīstība vairākus gadus kavējās un izrādījās, ka mūsdienu realitātēs tas netiek pieprasīts. Mūsdienās bezpilota transportlīdzekļu galveno toni nosaka vairāki lielākie auto koncerni. Piemēram, VW-Group, kas jau gatavojas uzsākt pilnvērtīgu ekosistēmu, kas paredzēta bezpilota tehnoloģiju izmantošanas standartizēšanai un vienkāršošanai.

BMW uzskatīja, ka nav praktiski izstrādāt savu autopilota standartu un no jauna izgudrot riteni, tāpēc projekts tika slēgts kā nevajadzīgs.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.