» » » BMW M LMDh prototips nāks 2023. gadā

BMW M LMDh prototips nāks 2023. gadā

BMW turpina lēnām, bet pārliecinoši investēt savā sporta nodaļā. Šeit nav runa par slaveno M sēriju, kas, lai arī ir sports, tomēr atpaliek no profesionālās līgas. Nē, šoreiz runa ir par tīrasiņu sporta auto, kam vajadzētu iznākt 2023. gadā un pierādīt sevi īstās sacīkšu sacensībās.
Par modeļa izstrādi atbild BMW M Motorsport nodaļa, kurai šobrīd ir tikai topošā auto skices. Modelis būs plug-in hibrīds ar jaudīgu elektromotoru pāri un visu riteņu piedziņu. Turklāt M LMDh ir gluds, aerodinamisks korpuss, kas ļauj sasniegt milzīgu ātrumu.

Auto plānots izmantot Lemānas 24 stundu sacīkšu čempionātā, kas tiek rīkots jau vairāk nekā duci gadu. Savas pastāvēšanas laikā šīs sacensības vairākkārt ir pakļāvušās Bavārijas koncerna dizaineru inženieru ģēnijam, iespējams, ka šis jaunums uzvarēs arī gaidāmajās sacīkstēs, atgriežot sporta divīzijai kādreizējo slavu.
Diemžēl sīkākās detaļas par auto vēl nav pieejamas, jo tas vēl ir projektēšanas stadijā, tāpēc daudzus elementus iespējams mainīt vai vispār atcelt. Jebkurā gadījumā mēs sekosim šim karstajam un ļoti gaidītajam modelim.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.