» » » Crossover BMW iX tiks izlaists ar augstākās klases aprīkojumu

Crossover BMW iX tiks izlaists ar augstākās klases aprīkojumu

Gaidāmais elektriskais krosovers BMW iX beidzot ir atklājis tā tehniskās īpašības, kuras bavārieši ilgu laiku turēja visstingrākajā pārliecībā. Un, ja modelis nepretendē uz tehnisko pārākumu savā klasē, tad tam noteikti ir vismodernākais tehniskais aprīkojums, kuru mēs apskatīsim tālāk.

Saskaņā ar saņemto informāciju krosovers būs aprīkots ar diviem asinhroniem elektromotoriem uzreiz, kas ieņems vietas uz abām automašīnas asīm. Šajā gadījumā automašīnai būs pievienojama pilnpiedziņa, kas teorētiski padara šo modeli piemērotu sacīkstēm bezceļa apstākļos.


Dzinēju kopējā jauda būs 530 ZS, kas spēs attīstīt 280 km / h. Maksimālo ātrumu, tāpat kā daudzos citos modeļos, ierobežo programmatūra, tāpēc faktiski motori varētu izspiest daudz vairāk.

Kas attiecas uz vilces akumulatoru, to attēlo litija jonu dizains ar plakanām šūnām. Tās tilpums būs 100 kW / h, ar ko pietiks 650 kilometru nobraukšanai WLTP ciklā. Turklāt ir vērts atzīmēt ātras akumulatora uzlādes iespēju, kas ir iespējama tikai augstsprieguma degvielas uzpildes stacijā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.