» » » Bažas BMW plāno iegādāties "saules" alumīniju

Bažas BMW plāno iegādāties "saules" alumīniju

BMW ir nolēmis izmantot arābu uzņēmuma Emirates Global Aluminium (EGA) pakalpojumus, kas ražo videi draudzīgu alumīniju. Mēs runājam par tādu izejvielu iepirkšanu, kas ražotas, izmantojot saules elektrostacijās saražoto enerģiju. Kā daļu no stratēģijas, lai sistemātiski samazinātu kaitīgo vielu emisijas, šis Bavārijas koncerna solis ir vairāk nekā pamatots.

Šogad plānots piegādāt 43 tūkstošus tonnu alumīnija, kas tiks izmantots elektrisko transportlīdzekļu virsbūvju ražošanai. Šī metāla ieguve ir saistīta ar lielām enerģijas izmaksām, kuras arābu kompānija kompensē ar savām spēkstacijām, kas atrodas netālu no Dubaijas pilsētas.


Elektrostacija, kas aizņem 77 kvadrātkilometrus tuksneša, ir pietiekama, lai saražotu 1013 MW elektroenerģijas. Tajā pašā laikā uzņēmums jau 2022. gadā plāno palielināt saules bateriju skaitu un palielināt jaudu par 50 procentiem.

Videi draudzīgā veidā saražotā enerģija tiks izmantota minerālu un retzemju metālu ieguvei. BMW jau plāno iegādāties volframu, fosforu un kobaltu, ko ražo arī arābu uzņēmums.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.