» » » EDrive Zones, ko uzsāka BMW

EDrive Zones, ko uzsāka BMW

BMW nesen pievienojās emisiju aktīvistu pulkam, taču jau tagad aktīvi izstrādā savas tehnoloģijas, lai palīdzētu šajā jautājumā. Piemēram, citu dienu tika prezentēts pakalpojums eDrive Zones, kas darbojas ar uzņēmuma hibrīdautomobiļiem un palīdz tiem samazināt izmešus.

Tehnoloģijas būtība ir ļoti vienkārša. Viena no 80 Eiropas pilsētām, kurai ir tā sauktā zaļā zona, ir aprīkota ar īpašiem sensoriem, kas izseko koncerna hibrīdos transportlīdzekļus. Kad automašīna atrodas zaļajā zonā, tās sistēmas automātiski pārslēdzas uz elektromotoru izmantošanu.


Tas viss veicina īpašu zonu veidošanos, kurās nav kaitīgu izmešu ietekmes, un to atbalsta daudzu Eiropas lielo pilsētu administrācija. Šobrīd jaunais serviss darbojas ar 745e, X5 xDrive45e un BMW 330e modeļiem, taču drīz vien saderīgo automašīnu saraksts tiks papildināts ar visu BMW hibrīdu sēriju.

Kāpēc šī sistēma ir noderīga vadītājiem? Un fakts, ka par katru nobraukto kilometru ar elektrību tiek piešķirti punkti. Turklāt ekoloģiskajās zonās maksa tiek dubultota. Nākotnē šos punktus var iztērēt, lai bez maksas uzlādētu savu transportlīdzekli.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.