» » » BMW runāja par gaidāmajām elektriskajām automašīnām

BMW runāja par gaidāmajām elektriskajām automašīnām

BMW ir dalījies ar saviem tuvākajiem plāniem attiecībā uz elektriskajiem transportlīdzekļiem, kuri atrodas pirms ražošanas posmā. Kā izrādījās, 2021. gadā mums būs vismaz trīs interesanti modeļi, kas ir gandrīz gatavi ievietošanai konveijerā. Par viņiem mēs runāsim tālāk.

Pirmkārt, jāatzīmē iX elektriskais krosovers, kam ir ļoti iespaidīgs tehniskais aprīkojums un stilīgs futūristisks dizains. Šis ir pirmais šāda veida projekts Bavārijas koncernam, tāpēc automašīnu pārbauda ar lielu rūpību, un katru vienību un dizaina elementus pabeidz speciālistu komanda. Paredzams, ka modelis būs pārdošanā līdz šī gada rudenim.


Nākamais projekts ir i4 sporta divdurvju sedans, kuram vajadzētu parādīties vasarā. Modelis ir pozicionēts kā prestižs automobilis, un maz ticams, ka tas būs ļoti pieprasīts plašas auditorijas vidū. Neskatoties uz to, tā tehniskie parametri mums sola diezgan interesantu paraugu, kas, mēs esam pārliecināti, atradīs savus ventilatorus.

Visbeidzot, jaunākais modelis ir izpildvaras i7, kuru paredzēts izlaist 2021. gada beigās - 2022. gada sākumā. Liels uzsvars šajā modelī tika likts uz interjeru un pieejamajām iespējām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.