» » » BMW i4 elektriskā automašīna tiks izlaista trīs variantos

BMW i4 elektriskā automašīna tiks izlaista trīs variantos

Elektromobilis BMW i4, kuru paredzēts izlaist 2022. gadā, parādīsies trīs pieejamos aprīkojuma līmeņos. Par to tika ziņots prezentācijas ietvaros, kas notika Bavārijas koncerna dzimtajā Minhenē. Tajā pašā laikā abas versijas izskatīsies gandrīz vienādi, un sporta aprīkojums priecēs autovadītājus ar papildu virsbūves komplektu un spoileriem.

Pirmā un pamata versija būs BMW i435, kam tūlīt sekos vidējās klases i440, un i4 M50 xDrive sporta versija noslēdz ierakstu, kas papildus sportiskajam izskatam tiks aprīkots arī ar vairāk atsaucīgs elektromotors un pilnpiedziņa. Pirmie divi modeļi būs tikai aizmugures piedziņa.


Runājot par elektromotora jaudu, i435 un i440 ir aprīkoti ar vienu motoru uz aizmugurējās ass. Modeļu spēka agregāti ražo 280 un 330 ZS. attiecīgi. Nu, uz sportiskā i4 M50 xDrive rēķina tam jau būs divi motori, pa vienam katrai asij. Šajā gadījumā spēkstacijas kopējā jauda būs aptuveni 450 ZS.

Turklāt apdares līmeņi atšķiras pēc apdares līmeņa un pieejamajām opcijām. Piemēram, populārākajā sporta versijā būs uzlabota multimediju sistēma un dažādi braukšanas režīmi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.