» » » BMW i Hydrogen Next neizmantos Toyota izstrādājumus

BMW i Hydrogen Next neizmantos Toyota izstrādājumus

Jaunais BMW i Hydrogen Next ūdeņraža automobilis vairs nepaļausies uz japāņu Toyota tehnoloģiju. Tā vietā bavārieši strādā pie savām ūdeņraža transporta tehnoloģijām, kas izskatās pietiekami daudzsološi. Tomēr viss kārtībā.

Sākotnēji BMW inženieri paļāvās uz japāņu kolēģu pieredzi šajā nozarē, kā arī aktīvi pētīja sērijveida Toyota Mirai, kas jau tagad labi pārdod Japānā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Tomēr šobrīd vairs nav jāizmanto kāda cita pieredze, jo parādījās jūsu pašu.


Jo īpaši prezentācijā, kas veltīta ūdeņradim Next, mums pastāstīja par jauniem oglekļa šķiedras konteineriem, kas izgatavoti, izmantojot īpašu tehnoloģiju. Šie konteineri spēs izturēt augstu spiedienu, kas ir tieši galvenā problēma ūdeņraža stacijās, kurās kā degvielu izmanto gan gāzveida, gan šķidru ūdeņradi.

Izrādījās, ka CFRP ir gandrīz ideāls variants kā degvielas tvertne. Turklāt to izmantos visu elektrostacijas savienojošo cauruļu un citu sastāvdaļu ražošanai. Kopumā bavārieši atkal sāk lielu projektu, kas, cerams, būs veiksmīgs.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.